Pouze text - only text Econnect Zpravodajství Informační servis pro NNO
- Kalendář akcí | Práce v NNO | Katalog odkazů | Občan TOPlist
- -
Pouze text - only text
logo Econnectu Zpravodajství
pro registrované uživatele pro novináře pouze text English
-
- - - - - - - - -
- -
-
Zpravodajství ze VŠECH oblastí Životní prostředí Lidská práva Sociální oblast Gender Regionální rozvoj Kultura Občanský sektor Internet
- -
Zpravodajství - občanský sektor
zpravodajstvi.ecn.cz > zpravodajství > tiskové zprávy
-
-

 zprávy

 komentáře

 tiskové zprávy

 témata

 multimedia

Dívky létající do výšky 6 metrů bez jištění na Mistrovství Cheerleadingu ČR 2012

6.5.2012
PRAHA [Česká asociace cheerleaders]
Autor: Bc. Míková Nikoleta, tel: 7377733377

V sobotu 12. a v neděli 13. května 2012 v prostorách sportovní haly Aréna Sparta Podvinný mlýn, Kovanecká, Praha 9 – Libeň se uskuteční 11. Mistrovství Cheerleadingu ČR, který pořádá Česká asociace cheerleaders, o. s (ČACH).

V sobotu 12. a v neděli 13. května 2012 v prostorách sportovní haly Aréna Sparta Podvinný mlýn, Kovanecká, Praha 9 – Libeň se uskuteční 11. Mistrovství Cheerleadingu ČR, který pořádá Česká asociace cheerleaders, o. s (ČACH).

Cheerleading je adrenalinový sport zahrnující tanec, skoky, akrobacii, pokřiky a stavění stuntů (náročné lidské pyramidy). Můžete vidět chlapce, jak vyhazují dívky do výšky až 6 metrů bez jakéhokoliv jištění a opět je chytají, několik lidí nad sebou v lidských pyramidách a dynamické taneční choreografie ve spojení s akrobacií.

To vše Vám během MCHČR předvede na 900 soutěžících ve více jak 20 kategoriích. V sobotu se Vám představí převážně dance kategorie ve třech stylech, a to freestyle, hip hop a jazz. Neděle bude patřit hlavně cheer kategoriím rozdělených podle věku, počtu soutěžících a obtížnosti sestavy. Na začátku každého soutěžního dne uvidíte vystoupení Českého národního týmu. Soutěž budou hodnotit odborní porotci z USA, Slovinska a České republiky, kteří mají dlouholeté zkušenosti z oblasti cheerleadingu nebo tance.

Těšte se na atraktivní cheer show, dívčí sportovní krásu a eleganci ve spojení s mužnou sílou, energií a spiritem, radost z pohybu, adrenalin a vzrušení.

Jedná se o nejprestižnější soutěž v cheerleadingu v České republice. Celoroční trénování vyústí v atraktivní přehlídku náročných sportovních výkonů, skvělých choreografií a show, energie a spiritu. Mnohé členské týmy a kluby ČACH, kterou letos přijali mezi řádné členy ČSTV vzhlíží k této akci jako k vrcholu své sezony. České mistrovství je zároveň přestupní stanicí pro účast na zahraničních soutěžích jako bude např. Mistrovství Evropy 2012 v Amsterdamu.

Pro více informací navštivte www.cach.cz

Vstupenky na akci jsou v prodeji na www.Ticketportal.cz.


Bližší informace:
Nikol Míková, místopředsedkyně ČACH
Mobil: +420 737 733 377
e-mail: nikol.mikova@cach.cz


DISKUSE - KOMENTÁŘE:


Služby Econnectu

ToolkitUnavuje vás tvorba www stránek v HTML?
Nemá váš webmaster čas na jejich aktualizaci?
S publikačním systémem TOOLKIT to zvládnete SNADNO, RYCHLE A SAMI:
VYZKOUŠEJTE ZDARMA!
vytisknoutvytisknout
Logo Econnectu Easy CONNECTion - snadné spojení mezi lidmi, kteří mění svět
Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect
NAVRCHOLU.cz Econnect,o.s.; Českomalínská 23; 160 00 Praha 6; tel: 224 311 780; econnect@ecn.cz